skip to Main Content

 

“Privredna štampa” d.o.o.
Džemala Bijedića 185, Sarajevo

Centrala:
+387 33 456-877 (tel)
+387 33 461-023 (tel/faks)

 Služba pretplate:
+387 33 542-700 (tel/faks)

 Redakcija:
+387 33 460-748 (tel)
+387 33 461-009 (tel/faks)

Marketing:
+387 33  461-023 (tel)

E-mail:

Marketing:
marketing@privrednastampa.biz
ZIPS:
zips@privrednastampa.biz
Sudska praksa:
sudskapraksa@privrednastampa.biz
Info:
info@privrednastampa.biz


Almir Alispahić, direktor

Redakcija:
Almir Alispahić,                      urednik izdanja ZIPS-a                                   almir@privrednastampa.biz
Haso Tajić,                               urednik izdanja Sudska praksa                    sudskapraksa@privrednastampa.biz
Alma Šimić,                             urednik – redaktor                                          alma@privrednastampa.biz
Selma Džinić,                          urednik – redaktor                                          selma@privrednastampa.biz

Dizajn i tehnički prelom:
Senida Avdibegović,             likovno-grafički urednik                                 senida@privrednastampa.biz

Služba pretplate:
Dušan Romić,                        šef knjigovodstva                                            dusan@privrednastampa.biz
Amra Gogalija,                       knjigovođa tiražer                                           amra@privrednastampa.biz
Narcis Romić                          prodaja i marketing                                         narcis@privrednastampa.biz
Eldar Alibašić                          distribucija                                                      eldar@privrednastampa.biz

UNICREDIT BANKA DD:
3389002208688749

SPARKASSE BANK DD:
1990490005090704

INTESA SANPAOLO BANKA DD:
1540011100299682

ZIRAATBANK BH DD:
1861210310050424

 

Back To Top